Menu
Your Cart

Dass Koltuk Yıkama Şampuanı 20 Kg

Dass Koltuk Yıkama Şampuanı 20 Kg
Dass Koltuk Yıkama Şampuanı 20 Kg

Profesyonel halı ve koltuk yıkama firmaları için üretilmiş olan Dass Koltuk ve Halı Şampuanı köpük kesicili içeriğiyle uygulanan makinaya zarar vermeden koltuk veya halı üzerinde iz bırakmadan temizliği sağlayabilmek amacıyla tasarlanmıştır. En kirli halılarda bile ikinci yıkamaya gerek bırakmadan görevini layıkıyla yerine getirmektedir. Düşük köpük üretimi ve vakumlanabilir olmasıyla tam olarak koltuk ve halı yıkamaya özgü tasarlanmıştır. Koltuklarda yeni gibi etkisi yaratmakta, yerinde yıkanması gereken halılarda ise ferah bir ortam sunmaktadır. Yapışkan kalıntı bırakmaz. Kirleri döşeme diplerinden yüzeye doğru kaldırarak koltuk ve halıdan uzaklaştırılmasını kolaylaştırır. İçeriğinde bulunan yumuşatıcı özelliği ile ekstra yumuşatıcı kullanımını gerektirmez. Dass Koltuk ve Halı Şampuanı 5 kg, 20 kg ve 1 tonluk bidon seçenekleriyle satışa sunulmaktadır.

Koltuk yıkama makinalarında kullanımında 1 lite suya 100 ml kullanmanız yeterli olacaktır. Yıkama yapacağınız koltuğun etiketinde bulunan yıkama talimatlarına mutlaka uyunuz. Bazı koltuk döşemelerinde kullanılan uygunsuz boya tipinden kaynaklanan boya akma ve solma durumunu engellemek amacıyla koltuğun görünmeyen yüzeyinde uygulayarak deneme yapınız. 

1.199,88 ₺
Vergiler Hariç: 1.111,00 ₺

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini iyileştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz.Çerez Politikamız.