Menu
Your Cart

Bilgilendirici İçerikler RSS Feed

03 Mar Zemin Temizleme Makinaları
0 311
Zeminin temizlenme ve cilalanması ayrı işlemdir. Bu iş için zemin temizleme ve cilalama makinaları kullanılır. Biz sadecetemizlik makinaları içinde yer alan temizleme makinalarını inceleyelim. Zemin temizleme makinaları kendi içinde:Vakumlu zemin temizleme makinaları2- Vakumsuz zemin temizleme makinaları şeklinde ikiye ayrılır. Vakumlu temizlik mak..
03 Mar Buhar Koltuğa Zarar Verir Mi ?
0 445
Makinamızda sadece buhar bulunmaz. Sıcak su, soğuk su ve buhar mevcuttur. Amerika ve Dünya bu teknolojiyi 30 yıldır başarı ile kullanıyor. Kazan tipi ısıtma yapan makinalarda su sıcaklığı 40 Santigrat derece üzerine çıkamamaktadır. Bugün çamaşır yıkama makinalarında 40 Santigrat derecede yıkanan çamaşır çok az kirli çamaşırdır. Bu sıcaklığın kirin ..
03 Mar Geniş Alan Süpürücüleri Cleanvac BS1450
0 220
Cleanvac BS  serisinin tamamlanması  ile  geniş alan süpürücülerimizin akülü serisi, çok yönlü, çevre dostu ve Türkiye’deki ve dünyadaki ağır koşullarda hizmet vermeye adapte edilmiş bir sweeper grubu oluşmuştur.Cleanvac Bs1450 modeli  8000 m²’ye kadar olan alanların temizliği için uygundur. Akü ile çalışan cleanvac BS1450 modeli  tek şarjla 3-4 sa..
03 Mar Akülü Geniş Alan Süpürücüsü Cleanvac BS1850
0 208
Cleanvac BS tamamlanması  ile  geniş alan süpürücülerimizin akülü serisi, çok yönlü, çevre dostu ve Türkiye’deki ve dünyadaki ağır koşullarda hizmet vermeye adapte edilmiş bir sweeper grubu oluşmuştur.Cleanvc  BS modeli  15000 m²’ye kadar olan alanların temizliğine  uygundur. Akü ile çalışan cleanvac BS1850 modeli  tek şarjla 3-4 saate kadar kesint..
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini iyileştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz.Çerez Politikamız.