Cleanvac BS tamamlanması  ile  geniş alan süpürücülerimizin akülü serisi, çok yönlü, çevre dostu ve Türkiye’deki ve dünyadaki ağır koşullarda hizmet vermeye adapte edilmiş bir sweeper grubu oluşmuştur.

Cleanvc  BS modeli  15000 m²’ye kadar olan alanların temizliğine  uygundur. Akü ile çalışan cleanvac BS1850 modeli  tek şarjla 3-4 saate kadar kesintisiz  çalışma kapasitesi ile , yeni nesil elektrikli geniş alan süpürgesidir.

Opsiyonel özellikler içerisinde olan , pulvarize sulama sistemi ile, süpürme esnasında, çevresel rahatsızlığa neden olabilecek çok ince toza sahip alanlarda, tozutmaya engel olur.. Otellerde , parklarda, sitelerde,çiftliklerde, geniş alan temizliği devam ederken ,pulvarize sulama sistemi ile süpürme yapılırken, günlük hayat akışına devam edebilir. Sulama sisleme şeklinde yapılır,etraf çamurlanmadan , sadece, nemlenme sağlanır. Bu Özellik istendiğinde aktif edilebilir. İstenildinde pasif edilebilir. Sisleme su tankına, dezenfektan da koyulabilmeltedir. Böylelikle, sadece görünür bir zemin, etraf temizliği yapılmakla kalmaz, çevresel ilaçlama yapılarak uzun süreli hijyen de sağlanabilir. Sadece virüs ve bakteriler için değil , çevresel alanlarda böcek  ve haşarat ilaçlaması da yapılabilir.Ayrıca, zararlı ot ilaçlaması içinde, pulvarize sulama sistemi içerisine indeksit ,herbisit ilaçlar kullanılır

Güçlü fırçalama ile, yan fırçaların ,orta fırçaların önüne itilen atıklar, orta fırçaların dönme hareketi ile , çöp tankına ulaştırılır. Uzun ömürlü fırça kılları ile , maliyetsiz kullanım ömrü uzun olur.Çöp tankı içerisindeki  vakumlama ile, emilen atıklardaki ince toz, özel filtrelerden filtre edilerek dışarıya tozsuz hava atılır.

Tenteli tasarımı ile , açık alanlarda korumalı bir çalışma alanı sağlanmaktadır. Konrol panelindeki krom muhafaza ile , panelin tozlu alanlarda dış etkenlerden korunması sağlanmaktadır.

Geniş alan süpürücülerimiz, çok sessiz çalışması, Arnavut kaldırım taşlı zemin süpürme makinası,asfalt yol, poliüretan yüzeyler, helikopter beton yüzeyler, kuru toprak yüzeylerde, mükemmel sonuçlar veren iç,dış  mekan temizliği için çok uygun bir süpürücüdür.

Çevre dostu, rahatsız edici unsurlar olmadan ergonomik ve hareket yönlendirme ve  sürüş sağlayan direksiyon çemberi sayesinde, temizliği konrol altına almanın keyfini sürün. 150 litrelik tank ile uzun süreli kullanım kolaylığı sağlar.

Kaynak : https://kartekmakina.com/akulu-genis-alan-supurucusu-bs1850/