Cleanvac BS  serisinin tamamlanması  ile  geniş alan süpürücülerimizin akülü serisi, çok yönlü, çevre dostu ve Türkiye’deki ve dünyadaki ağır koşullarda hizmet vermeye adapte edilmiş bir sweeper grubu oluşmuştur.Cleanvac Bs1450 modeli  8000 m²’ye kadar olan alanların temizliği için uygundur. Akü ile çalışan cleanvac BS1450 modeli  tek şarjla 3-4 saate kadar sürekli çalışma kapasitesine sahiptir.

Opsiyonel özellikler içerisinde olan , pulvarize sulama sistemi ile, süpürme esnasında, çevresel rahatsızlığa neden olabilecek çok ince toza sahip alanlarda, tozutmaya engel olunur. Otellerde , parklarda, sitelerde geniş alan temizliği devam ederken ,pulvarize sulama sistemi ile süpürme yapılırken, günlük hayat akışına devam edebilir.

Güçlü fırçalama ile, yan fırçaların ,orta fırçaların önüne itilen atıklar, orta fırçaların dönme hareketi ile , çöp tankına ulaştırılır. Çöp tankı içerisindeki  vakumlama ile, emilen atıklardaki ince toz, özel filtrelerden filtre edilerek dışarıya tozsuz hava atılır.

Tenteli tasarımı ile , açık alanlarda korumalı bir çalışma alanı sağlanmaktadır..  

Geniş alan süpürücülerimiz, çok sessiz çalışması ile, her türlü yüzeyde bile mükemmel sonuçlar veren iç mekan temizliği için uygun bir süpürücüdür.

Çevre dostu, rahatsız edici unsurlar olmadan ergonomik ve hareket yönlendirme ve  sürüş sağlayan direksiyon çemberi sayesinde, temizliği konrol altına almanın keyfini sürün. 150 litrelik tank ile uzun süreli kullanım kolaylığı sağlar.